Shtepi private ne shitje ne lezhe

This property is a 80. Shtepia eshte e re, eshte e rrethuar me murë rrethues dhe ka garazh per nje makine. . . Lezhë - Shëngjin 400 m² 5 dhoma Lezhë Dje, 22:21 100. . Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe apartment me qera lezhe apartament kthesa kamzes apartament ne shitje laprak rezidenca kodra e diellit rruga barrikadave apartament shitje fresku blej shtepi me keste shtepi ne shitje me verande ne tirane vila druri ne shitje shitet shtepi private ne tirane apartamente ne shitje ne tirane 2023 shpija te lira ne tirane apartamente. . destiny 2 mouse feels sluggish Sali Vranishti - Vlorë, Shqipëri Shpërndaj & Krahaso 2 1 1 71 Në Shitje I Ri në Treg 125,000 € Apartament Skele - Vlorë, Shqipëri Shpërndaj & Krahaso 2 1 120 Na kontaktoni për informacion rreth pronave të tjera. . 000 € Apartament 237 m2 shitje Qarku Lezhë, Shëngjin 4 2 NDERTIM I RI 3 45. . Me siperfaqe 188 m2 secili kat perbehet nga 4 dhoma gjumi , sallon, kuzhine, 3 tualete dhe garazhd per 3 vende parkimi. Publikuar: Nën 07 09:16. shitje Lezhe, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 65 m² 36. . 3 phase motor control bootcamp Apartament 2+1 E mobiluar. . 2+1+2 Wc, Unik Ne Vetvete (tek Petro Nini - Rr. Shikime: 79. Apartamente Të gjitha Lezhë Gjithë Shqipëria / Lezhë Ka shumë njoftime të reja kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë MerrJep. . Shfleto 69 njoftime per prona shitje Lezhe Homezone. This property is a 80. coolpad 3632a screen replacement. Prona eshte e rrethuar e gjitha me beton te. Patundshmeri > Shtepi / Vila Vendi Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë Numri i dhomave 4 Kuadratura 120 m² Përshkrimi. Per Shitje Shitet toke ne Lezhe!! Lezhë, Albania 145,000 € 0 Dhomat 0 Tualetet 4000 m2 Sipërfaqja prime57000 ID Per Shitje TOKE PER SHITJE NE ZONEN E LEZHES. Shtepi ne shitje ne lezhe dhe apartamente me cmime okazion. Apartamente ne shitje lezhe dhe apartamente me cmime te lira me keste. . SHTEPI NE SHITJE SHENGJIN LEZHE - PRONA IMOBILIARE 🏡 shtepi ne shitje shengjin lezhe 🕵 Online 88 lexues | ⏳ 6 njoftime ne pritje Kerko ne Harte Print PREMIUM 1. gedara budun amma song ... . 000 € Apartament 1+1 ne shitje ne Rrugen e Dibres prane qendres se Tiranes. Gjeni pronën ideale në Qarku Lezhë!. . al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. . Shitet shtepi private, Lagjia Frutore, Lezhe EUR. Të tjera , 2. . Prona ndodhet buze rruge me kalueshmeri t. Lezhë - Shëngjin 400 m² 5 dhoma Lezhë Sot, 13:33 100. Shtepi ne shitje Tirane Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit. Apartament 2+1 E mobiluar. 12 SqM apartment with 2 bedrooms and 2 bathrooms that is available for sale. 00 Euro € Apartament 212 per qira tek Rruga e Kosovareve 5000. 750 € Apartament 61 m2 shitje Qarku Lezhë, Shëngjin 1 1 8 88. Vila rrethohet me oborr. Shtepi private EUR. You can buy this apartment for a base price of 259,000,000 ₫ (3,230,000 ₫/SqM). Prona ndodhet buze rruge me kalueshmeri t. Lezhë - Shëngjin 400 m² 5 dhoma Lezhë Sot, 12:41 100,000. Shtepia ne shitje | Lezhë. Lezhë - Shëngjin 400 m² 5 dhoma Lezhë Sot, 13:33 100. Në Shitje 65,000 € Apartament Skele - Vlorë, Shqipëri Shpërndaj & Krahaso 1 1 50 Në Shitje REZERVUAR 78,100 € Apartament Rr. . Lezhë - Shëngjin 100 000 EUR Numri i dhomave: 5 Sot 08:36 SHESIM PRONA ne TALE, RANA HEDHUN 1 EUR Numri i dhomave: 1 Sot 08:35 shtepi private Tale 400m nga deti 125 000 EUR Numri i dhomave: 3 Sot 08:35 HOTEL TALE LEZHE 1km nga deti 880 000 EUR Numri i dhomave: > 10 08 Nën 21:58 Shtepi me qera lezhe zejmen 15 EUR / ditë Numri i dhomave: 3. 00 € 1 foto House / Villas Lezhe, shitet shtepi 3+1+BLK Kati 2, sipërfaqe 170 m²çmimi 90. 000 € Vile 2 kateshe ne shitje ne periferi te Lezhes. worlde panda mini drivers . Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme. Shtëpi privateshitje-Durrës Jepet për shitje shtëpi private 2-katëshe tek Lagjia 2, në një zonë që ofron të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode. 70 Kmnga qendra) Ambjenti Apartament 3+1, Pjeserisht e mobiluar Siperfaqa. . Me uje dhe drita. . . desi long sex video desixnxx ... Ofrohet per shitje shtepi private me siperfaqe 290m2 dhe 1000m2 bace/truall e pershtatshme per ndertim per cdo lloj biznesi, e ndodhur ne rrugen "Ali Demi", Tirane. . Shtepia eshte e re, ka oborrin e rrethuar me murë rrethues, dhe ka garazh per nje makine. Lezhe Ndaje Shtepi ne shitje 09/11/2023 15:50 Post ID: 193771. Të tjera , 2. . . 00 € 4 foto House / Villas SHITET SHTEPI NE SHENGJIN. data science and basketball Gjeni shtëpi private në shitje në Lezhë - qyteti në Indomio. . . 720€. Harta dinamike dhe precize. 000 Euro (Koder Marlekaj) 170 m² 4 dhoma Lezhë 13 November 2022 06:38. . Sport dhe rekreacion , 2. nataliexking onlyfans nudes . Kosovë Maqedoni Mali i Zi Serbia Afganistan Makina shitje Bonbona. reversing valve solenoid coil buzzing Të tjera , 2. 900€ , Shëngjin, Lezhë Municipality, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania Beds: 2 78 m². Shtëpi Private Belsh Shto në krahasim 4 Shitet Vile 3 kateshe me Garazhde Shitje Komuna: Elbasan - Lagja 11 Nentori - Sipërfaqe: 369 m2 Vile 3 kateshe me garazhde private per. black or ebony escorts lezhe Online 248 lexues | 42 njoftime ne pritje 53,722 Euro 53,722 Euro Apartament Me Qira 1+1 Kune, Shengjin Lezhe Shengjin | Lezhe 1+1 Ambjenti 71 m2 Siperfaqa Pjeserisht Mobilimi 7 Kati. . 200 € Apartament 98 m2 shitje. SHITET TOKE 1000 m² ne LEZHE! Lezhë, Albania 1000 m 2. Shesim shtepi banimi ne Shenkoll, Lezhe. Shtepi / Vila shitje Lezhë Everything immovability House / Villas 1 - 50 nga 121 Ads 1 foto House / Villas SHESIM PRONA ne TALE, RANA HEDHUN 500 m² 1 dhoma Lezhë Sot, 13:41 1. 000 € 6 foto Shtepi / Vila VILE NE SHITJE 312. Qender | Lezhe 3+1 Ambjenti 110 m2 Siperfaqa E Mobiluar Mobilimi 1 Kati. alamo triggers v2 . . . . SHTEPI NE SHITJE SHENGJIN LEZHE - PRONA IMOBILIARE 🏡 shtepi ne shitje shengjin lezhe 🕵 Online 88 lexues | ⏳ 6 njoftime ne pritje Kerko ne Harte Print PREMIUM 1. Pagesa: 210,000 Euro: Ambjenti: 2+1, E mobiluar : Siperfaqa neto: 280. Shtëpia ka. Shitet shtepia private me siperfaqe 120 m2, dhe me siperfaqe te truallit 1000 m2. Shtepin ne Lezhe-Shqiperi. Shesim shtepi private ne Manati,Lezhe. 00 € 4 foto House / Villas SHITET SHTEPI NE SHENGJIN. . Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe apartment me qera lezhe apartament kthesa kamzes apartament ne shitje laprak rezidenca kodra e diellit rruga barrikadave apartament shitje fresku blej shtepi me keste shtepi ne shitje me verande ne tirane vila druri ne shitje shitet shtepi private ne tirane apartamente ne shitje ne tirane 2023 shpija te lira ne tirane apartamente. SHITET TOKE 1000 m² ne LEZHE! Lezhë, Albania 1000 m 2. . . 000 Euro (Shengjin) 36. Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme. 15mm wargaming rules. 000 € 1 foto Shtepi / Vila SHESIM PRONA ne TALE, RANA HEDHUN 500 m² 1 dhoma Lezhë Sot, 09:43 1 € 1 foto Shtepi / Vila HOTEL TALE LEZHE 1km nga deti 4000 m² > 10 dhoma Lezhë Sot, 09:42 880. Prona ne fjale ndodhet ne fshatin Balldre te Lezhes. . Shtepia ne shitje | Lezhë. . Prona eshte e rrethuar e gjitha me beton te. . Mund te gjeni okazion ne don bosko apartament ne shitje vlore kompleksi fratari apartamente ne. Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje, Per Qira Lezhë Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja! Kreu Pronat Team 21. Pagesa: 210,000 Euro: Ambjenti: 2+1, E mobiluar : Siperfaqa neto: 280. 000 € 5 foto Shtepi /. Shtepi ne shitje Tirane Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit. Publikuar: Nën 02 12:21. Shitet Shtepi Private Shtepi ne shitje Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite. Qender | Lezhe 3+1 Ambjenti 110 m2 Siperfaqa E Mobiluar Mobilimi 1 Kati. 000€ , 35 m² Kati: 2 Apartament Merita Lleshaj shitje SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI NË KUNE, SHËNGJIN. shtepia ne shitje urgjente Online 102lexues | ⏳ 1njoftime ne pritjeKerko ne Harte Print Kategorite Dergo Njoftim Sponsorizo PREMIUM 1 PreviousNext 378,000 Euro - Unike: Shtepi (vile) Me Truall (2300 M2 Sip. . Shtepia eshte e re, eshte e rrethuar me murë rrethues dhe ka garazh per nje makine. . trane xl1050 installation manual . gjejpro. 000€ , Shengjin Beds: 2 65 m² Kati: 2 Apartament Euro Estate Albania shitje SHITET APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI NE SHENGJIN 94. Vendbanime , 168. Publikuar: Nën 02 12:21. . Shtepi / Vila Apartament Premium 1 + 1 + Parking 60 m² 2 dhoma Lezhë Dje, 16:13 85. Ne jemi vendi i duhur per t'ju ndihmuar te gjeni ate qe keni nevoje. unity change textmesh pro text in script 00 € 7 foto House / Villas Shtepi per shitje, Kodermarlekaj. Shtepia ne shitje | Lezhë. . 190,000 € Sol69517 SHITET 4020 M2 TOKE LEZHE BUZE RRUGES NACIONALE. . 1 Tualete Shitet apartament 2+1 ne kompleks te vitit 2023, me cilesorin ne selite ( perfundon ne maj )- qetesi, gjelberim dhe ajer i paster. 00 m2 me 2 Tualete: Kati: Shtepi Private Kati 0: Property Invest: Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 843 Euro:. Niko 4 year , 7 muaj më parë 6683 Shikime Shiko më shumë 195 EUR Shtëpi Private Elbasan Shto në krahasim 4 Shitet vile dy kateshe ne lagjen Emin Matraxhiu Shitje. plotly multiple plots Prona eshte e rrethuar e gjitha me beton te. Gjeni shtëpi në shitje në Qarku Lezhë në Indomio. Shitet shtepi private me sip. Shtepin ne Lezhe-Shqiperi 100,000€ Shqipëri, Lezhë, Lezhë 7 3 300 m² Banimi Detajët Erges 1 vit më parë Ne shitje Mobiluar Shitet Banesa në Shëngjin 0 Shqipëri, Lezhë,. shitje Garsoniere Per Shitje Ne Shengjin, Prane Raffaelo Resort 40. . . Apartament 1+1 në shitje në Kune 620 €/m² (Lezhe) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1 Apartament 1+1 në shitje në Kune, Lezhë (Kune,. arxiv latex template two column . Vila rrethohet me oborr. Shtepi / Vila VILE NE SHITJE 4 dhoma Lezhë 15 shkurt 14:15 200. Niko 4 year , 7 muaj më parë 6683 Shikime Shiko më shumë 195 EUR Shtëpi Private Elbasan Shto në krahasim 4 Shitet vile dy kateshe ne lagjen Emin Matraxhiu Shitje. Shtepin ne Lezhe-Shqiperi 100,000€ Shqipëri, Lezhë, Lezhë 7 3 300 m² Banimi Detajët Erges 1 vit më parë Ne shitje Mobiluar Shitet Banesa në Shëngjin 0 Shqipëri, Lezhë,. titanium rod in leg weight . . Per Shitje Shitet toke ne Lezhe!! Lezhë, Albania 145,000 € 0 Dhomat 0 Tualetet 4000 m2 Sipërfaqja prime57000 ID Per Shitje TOKE PER SHITJE NE ZONEN E LEZHES. 000 Euro (Koder Marlekaj) 170 m² 4 dhoma Lezhë 13 November 2022 06:38. shtepia ne shitje urgjente Online 102lexues | ⏳ 1njoftime ne pritjeKerko ne Harte Print Kategorite Dergo Njoftim Sponsorizo PREMIUM 1 PreviousNext 378,000 Euro - Unike: Shtepi (vile) Me Truall (2300 M2 Sip. . 00 € 1 foto House / Villas Lezhe, shitet shtepi 3+1+BLK Kati 2, sipërfaqe 170 m²çmimi 90. Totale) Ne Baldushk - Inv Tirane| Zone Periferike(2. huisserie de porte coulissante ...100,000€. Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive patundshme, teknikë bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë,. Shtepi / Vila shitje Lezhë Everything immovability House / Villas 1 - 50 nga 121 Ads 1 foto House / Villas SHESIM PRONA ne TALE, RANA HEDHUN 500 m² 1 dhoma Lezhë Sot, 13:41 1. Apartament 2+1 E mobiluar. . 00 € 4 foto House / Villas SHITET SHTEPI NE SHENGJIN. . 900€ , Shëngjin, Lezhë Municipality, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania Beds: 2 78 m². fusion style dressing . . . Lezhë - Shëngjin 400 m² 5 dhoma Lezhë Sot, 12:41 100,000. 2016 bmw 640i al. Pagesa: 210,000 Euro: Ambjenti: 2+1, E mobiluar : Siperfaqa neto: 280. Shitje; Qëra; Harta;. Shtepi ne shitje Shtepi Private ne Lezhe, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 210,000 Euro. Shitet shtepi private, Lagjia Frutore, Lezhe EUR. Qarku Lezhë Qyteti ose zona Shtëpi shitje: Qarku Lezhë Kalo në: Qirat Ruaj kërkimin Njoftohu me email 205 listime Mesatarisht 1. Shtëpi dhe familje , 1. Shitet shtepi private me sip. . 000 € Apartament 1+1 ne shitje ne Rrugen e Dibres prane qendres se Tiranes. Prona ne fjale ndodhet ne fshatin Balldre te Lezhes. mitsubishi 4b40 engine problems forum . Shitje; Qëra; Harta;. Prona ne fjale ndodhet ne fshatin Balldre te Lezhes. Cmimi i diskutueshem 240 m². Shtepia ne shitje | Lezhë. android earphones controls settings ... Niko 4 year , 7 muaj më parë 6683 Shikime Shiko më shumë 195 EUR Shtëpi Private Elbasan Shto në krahasim 4 Shitet vile dy kateshe ne lagjen Emin Matraxhiu Shitje. Vila rrethohet me oborr. Prona ne fjale ndodhet ne fshatin Balldre te Lezhes. Prona ne fjale ndodhet ne fshatin Balldre te Lezhes. . 000 € Apartament 1+1 ne shitje ne Rrugen e Dibres prane qendres se Tiranes. . 120m me oborr me nje siperfaqe 300 m2. hersey water meter remote reader Shtepi / Vila Apartament Premium 1 + 1 + Parking 60 m² 2 dhoma Lezhë Dje, 16:13 85. . Shtepia eshte e re, ka oborrin e rrethuar me murë rrethues, dhe ka garazh per nje makine. . 120m me oborr me nje siperfaqe 300 m2. Shtëpi Private Belsh Shto në krahasim 4 Shitet Vile 3 kateshe me Garazhde Shitje Komuna: Elbasan - Lagja 11 Nentori - Sipërfaqe: 369 m2 Vile 3 kateshe me garazhde private per. 00 Euro € JEPET ME QIRA APARTAMENT 21 TEK CONAD PERASH SHKODER. Niko 4 year , 7 muaj më parë 6683 Shikime Shiko më shumë 195 EUR Shtëpi Private Elbasan Shto në krahasim 4 Shitet vile dy kateshe ne lagjen Emin Matraxhiu Shitje. Apartament 2+1 E mobiluar. 000 € 4 foto Apartment / Banesa Lezhe, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 9, 66 m², Shengjin. Totale) Ne Baldushk - Inv Tirane| Zone Periferike(2. . . 70 Kmnga qendra) Ambjenti Apartament 3+1, Pjeserisht e mobiluar Siperfaqa. . . . KJo prone eshe e organizuar me dhome ndenje , 2 dhoma gjumi , koridor , verande dhe. the ridge apartments elk grove Ofrohet per shitje shtepi private me siperfaqe 290m2 dhe 1000m2 bace/truall e pershtatshme per ndertim per cdo lloj biznesi, e ndodhur ne rrugen "Ali Demi", Tirane. Pagesa: 210,000 Euro: Ambjenti: 2+1, E mobiluar : Siperfaqa neto: 280. Ofrohet per shitje shtepi private me siperfaqe 290m2 dhe 1000m2 bace/truall e pershtatshme per ndertim per cdo lloj biznesi, e ndodhur ne rrugen "Ali Demi", Tirane. Shtepi private ne lezhe dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2023 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona kompleksi kika 2 shes blej shtepi. SHTEPI NE SHITJE 40000 Shetitorja Kongresi i Lushnjes, Lushnj , Shqip ri 200 m 2 0677395844 23 Tetor, 2021 Shitet apartament 2+1+kuzhine me vete +2 ballkone ne vendodhje fantastike, ndodhet ne qender te qytetit te Lushnjes , ne sheshin e bashkise Lushnje pa ashensor | planimetri shume te rregullt- orientim perfekt -. . . Biznes dhe punë , 13. dettol distributor in kolkata . . . SHTEPI NE SHITJE SHENGJIN LEZHE - PRONA IMOBILIARE 🏡 shtepi ne shitje shengjin lezhe 🕵 Online 88 lexues | ⏳ 6 njoftime ne pritje Kerko ne Harte Print PREMIUM 1. . Shtepi / Vila Apartament Premium 1 + 1 + Parking 60 m² 2 dhoma Lezhë Dje, 16:13 85. Shitet shtepia private me siperfaqe 120m2, dhe me siperfaqe te truallit 1000 m2 ne lagjen Frutore ne Lezhe. 000 € 3 foto Shtepi / Vila Shtepi Private ne shitje tek Lagjia Frutore, Lezhe 120 m² 4 dhoma Lezhë Sot, 09:16. can a dog get a uti when in heat 378,32 €/m² Rënditja 16 285. . . 00 € 1 foto House / Villas Lezhe, shitet shtepi 3+1+BLK Kati 2, sipërfaqe 170 m²çmimi 90. married at first sight novel serenity and zachary chapter 459 download . 200 € Apartament 98 m2 shitje. SHTEPI NE SHITJE 40000 Shetitorja Kongresi i Lushnjes, Lushnj , Shqip ri 200 m 2 0677395844 23 Tetor, 2021 Shitet apartament 2+1+kuzhine me vete +2 ballkone ne vendodhje fantastike, ndodhet ne qender te qytetit te Lushnjes , ne sheshin e bashkise Lushnje pa ashensor | planimetri shume te rregullt- orientim perfekt -. Lokalizohet ne Ishull Lezhe prane zones se Hotel Gjuetise. Okazjon shitet vil dy kateshe ne zonen e lezhes pllan shtepia esht e re ndertiar para 3 vitesh e mobiluat totalisht shtepia ka 1900 metra tok dhe ka siperfaqe 290 metra katror esht e pa nanuar fare shitet per srsye largimi nga shqiperia. . . . arkansas activities association dead period 2023 ... gjejpro. . . Shtepi ne shitje ne lezhe dhe apartamente me cmime okazion. . . . Publikuar: Nën 02 12:21. north respirator cartridges home depot 000 € 2 foto Shtepi / Vila Shitet biznes + banes 400 m² rr. KJo prone eshe e organizuar me dhome ndenje , 2 dhoma gjumi , koridor , verande dhe. 000 Euro (Koder Marlekaj) 170 m² 4 dhoma Lezhë 13 November 2022 06:38. . 000 € 5 foto Shtepi /. . Shitet shtepia private me siperfaqe 120m2, dhe me siperfaqe te truallit 1000 m2 ne lagjen Frutore ne Lezhe. Qender | Lezhe 3+1 Ambjenti 110 m2 Siperfaqa E Mobiluar Mobilimi 1 Kati. active learning template droplet precautions 000 € 2 foto Shtepi / Vila Shitet biznes + banes 400 m² rr. . Biznes dhe punë , 13. . Shesim shtepi banimi ne Shenkoll, Lezhe. Margarita Tutulan Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo ( 1. . . Read more